Jeśli mieszkasz we Wrocławiu lub Legnicy i potrzebujesz wysokiej klasy rolet zewnętrznych, z pewnością znajdziesz je w naszej bogatej ofercie. Oferujemy bowiem wiele rodzajów rolet, w tym cieszące się niesłabnącym zainteresowaniem rolety naelewacyjne, praktycznie niewidoczne rolety podtynkowe a także montowane na oknach rolety naokienne. Wszystkie wykonane z wysokiej jakości materiałów, zgodnie z najwyższymi standardami i poszanowaniem dla obowiązujących dziś trendów. Możesz być zatem spokojny, że spełnią wszystkie Twoje oczekiwania, zapewnią wysoki poziom bezpieczeństwa, a ponadto będą się doskonale prezentować.

Najlepsze rolety zewnętrzne we Wrocławiu i Legnicy

Oferowane przez nas rolety zewnętrzne posiadają również wiele innych zalet, dzięki czemu należymy do najatrakcyjniejszych podmiotów w kategorii rolety Wrocław czy rolety Legnica. Proponujemy wysoką jakość w konkurencyjnej cenie, co stanowi jedną z naszych największych zalet. Dużymi atutami są również niezwykle bogata gama kolorystyczna, a także duża swoboda w kwestii wyboru kształtu czy sposobu montażu. Wszystko to sprawia, że dopasowanie rolet do indywidualnych preferencji oraz charakteru budynku nie stanowi najmniejszego problemu.

Nie wiesz, które rolety zewnętrzne będą dla Ciebie właściwe? Które najlepiej podkreślą estetyczne walory i charakter Twojego domu? Przejrzyj dokładnie naszą ofertę, a poznasz najważniejsze zalety wszystkich oferowanych rozwiązań. Zawsze też możesz liczyć na nasze profesjonalne wsparcie i kompleksowe doradztwo w zakresie wyboru rolet zewnętrznych. Z chęcią podpowiemy najlepsze rozwiązania i przedstawimy argumenty, które będą dla Ciebie przekonujące. Rozwiejemy też wszelkie wątpliwości i utwierdzimy Cię w przekonaniu, że oferujemy najlepsze produkty w kategorii rolet zewnętrznych.

Usługę montażu realizujemy zwykle na terenie takich miast jak Wrocław czy Legnica, jednak obszar terytorialny naszego działania jest zdecydowanie szerszy. Skontaktuj się z nami już dziś, a chętnie przedstawimy Ci szczegóły dotyczące naszej oferty.

Zewnętrzne rolety naelewacyjne

Jednym z najczęściej wybieranych systemów są zewnętrzne rolety naelewacyjne, które stały się bazą do stworzenia innych modeli. Montuje się je na elewacji lub w otworze okiennym. Nadają się jednak także do zastosowania wewnątrz budynków, np. jako boxy handlowe. Stanowią solidne zabezpieczenie przed wtargnięciem. Rolety naelewacyjne zapewniają również izolację akustyczną i termiczną, a także są odporne na działanie niekorzystnej pogody (m.in. deszcz, śnieg, upał).

Rolety naokienne

Zewnętrzne rolety naokienne przeznaczone są z kolei do montowania pod nadprożem. Kasetę mocuje się do górnej ramy okna, a prowadnice – do profili bocznych. W zależności od preferencji użytkowników roleta może stykać się z szybą lub być nieco oddalona. W drugim przypadku między rozsuniętą roletą a oknem będzie znajdować się powietrze, które zapewni dodatkową termoizolacyjność całego systemu. Modele naokienne nieznacznie ograniczają ilość światła wpadającego do pomieszczenia z zewnątrz ze względu na swoją budowę, co może okazać się istotne w przypadku budynków ustawionych na wschód lub zachód.

Zewnętrzne rolety podtynkowe

Nowoczesne budownictwo bardzo często korzysta z zewnętrznych rolet podtynkowych. Niestety, muszą być one uwzględnione już w projekcie domu, choć istnieje możliwość zamontowania ich po przebudowie nadproża w taki sposób, aby kaseta chowała się w tynku. Elementy systemu w żaden sposób nie naruszają konstrukcji okien czy drzwi. Prowadnice mocowane są we wnęce okiennej. Dzięki temu bilans energetyczny budynku pozostaje bez zmian. Rolety podtynkowe są świetnym rozwiązaniem dla budownictwa domów pasywnych.