W naszej ofercie znajdą Państwo niezwykle praktyczne żaluzje pionowe, które idealnie sprawdzają się w przestrzeni biurowej oraz prywatnym mieszkaniu.
Dzięki swojej stylistyce, szerokiej gamie kolorystycznej i różnorodnej strukturze materiału nadają każdemu wnętrzu nowoczesnego stylu, tworząc przyjemne warunki do wypoczynku i pracy.

Żaluzje pionowe to również prostota użycia. Dzięki łatwej obsłudze można dowolnie regulować stopień nasłonecznienia, powodując zaciemnienie pomieszczenia i rozproszenie światła.

Żaluzje pionowe tekstylne

  • szerokie spektrum możliwości regulacyjnych

  • przesuwanie lameli żaluzji wzdłuż płaszczyzny szyny prowadzącej

  • płynna regulacja kąta położenia lameli

  • kąt obrotu lameli wynoszący 360°

Sterowanie żaluzji – Typ 1 Zasłanianie lameli żaluzji odbywa się od strony mechanizmu sterującego, aż do uzyskania pełnego rozsunięcia.
Sterowanie żaluzji – Typ 2 Zasłanianie lameli żaluzji odbywa się w kierunku mechanizmu sterującego, aż do uzyskania pełnego rozsunięcia.
Sterowanie żaluzji – Typ 3 Zasłanianie lameli żaluzji odbywa się od zewnętrznych krawędzi prowadnicy do środka. Ten typ montażu pozwala na zastosowanie mechanizmu sterującego z prawej lub lewej strony żaluzji.
Sterowanie żaluzji – Typ 4 Zasłanianie lameli żaluzji odbywa się od środka prowadnicy do jej zewnętrznych krawędzi. Ten typ montażu pozwala na zastosowanie mechanizmu sterującego z prawej lub lewej strony żaluzji.
Sterowanie żaluzji – Typ 5 Mechanizm sterowania żaluzji dla rozwiązań przeznaczonych na ściany pochyłe (tzw. skosy).