Zajmujemy się roletami i drzwiami, ale nie tylko

Bazując na doświadczeniu zdobytym m.in. u najbardziej znanego producenta okien na terenie Dolnego Śląska, postanowiliśmy w 2012 roku założyć własną firmę. W M-PAT oferujemy głównie rolety oraz drzwi, ale nie tylko. Działamy głównie w województwie dolnośląskim. Obsługujemy nie tylko największe ośrodki, jak Wrocław czy Legnica. Nasze produkty znają także mieszkańcy Jawora oraz Strzegomia, a także wielu innych miast na terenie Dolnego Śląska.

Dlaczego taka decyzja?
Ogólnodostępna wiedza na temat okien pozwala podjąć decyzję jaki wybrać profil, szybę i okucie, a „roleta jest tylko roletą”. To mit, który chcemy zmienić. Aby nie zniweczyć nakładów przeznaczonych na stolarkę należy dobrać odpowiedni system rolet i sposób montażu. Pomożemy Tobie i każdemu dystrybutorowi okien w dopasowaniu indywidualnego rozwiązania ku zadowoleniu klienta. Pozwól naszemu doświadczonemu zespołowi spełnić Twoje wymagania. Niech nie tylko bogata kolorystyka i cena wpływa na podjęcie decyzji.

Zakres oferty
Niewątpliwie okna i rolety zewnętrzne to trzon naszej oferty, jednak nie jest to wszystko, co  się na nią składa. W sprzedaży posiadamy również drzwi zewnętrzne, bramy garażowe, a także bogaty wybór zewnętrznych i wewnętrznych osłon okiennych – roletek, żaluzji, markiz, okiennic itp. Mając na uwadze wygodę i komfort użytkowania włączyliśmy do oferty również systemy inteligentnego sterowania, które z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem Klientów – nie tylko we Wrocławiu czy Legnicy, ale również Strzegomiu czy Jaworze.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?
Bo oferujemy najlepsze produkty w swej kategorii – przede wszystkim drzwi oraz rolety. Powodów jest co najmniej kilka. Po pierwsze wspomniana już szeroka i niezwykle różnorodna oferta, w której każdy znajdzie idealne dla siebie rozwiązanie. Po drugie doskonałe wzornictwo oraz wysoka jakość oferowanych produktów. Zupełnie niepotrzebne są zatem jakiekolwiek obawy i wątpliwości tyczące się decyzji o skorzystaniu z naszej oferty. Wspomnieć należy o indywidualnym podejściu do potrzeb klientów, możliwości realizowania zleceń specjalnych, a także możliwości korzystania z bogatego doświadczenia i wiedzy naszych doradców. Jesteśmy przekonani, że ułatwią oni podjęcie nawet najtrudniejszej decyzji dotyczącej wyboru skrzydeł drzwiowych, bram garażowych czy rolet.

Kolejnym istotnym argumentem przemawiającym na korzyść naszej oferty jest niewątpliwie bardzo korzystny stosunek ceny do jakości. Między innymi z tego powodu jesteśmy przez wielu uważani za bezkonkurencyjny podmiot jeśli mowa o drzwiach w Strzegomiu czy roletach w Jaworze. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, by osobiście się o tym przekonać.

Obszar działania
Oczywiście Jawor, Wrocław, Legnica czy Strzegom to nie jedyne miasta, na terenie których działamy i świadczymy usługi montażu. Jesteśmy otwarci na realizacje najróżniejszych zleceń, w najróżniejszych lokalizacjach. Pragniemy, by najlepsze drzwi w Strzegomiu i Jaworze stały się najlepszymi również w wielu innych miastach.