W naszej ofercie znajdą Państwo niezwykle praktyczne żaluzje pionowe, które idealnie sprawdzają się w przestrzeni biurowej oraz prywatnym mieszkaniu.
Dzięki swojej stylistyce, szerokiej gamie kolorystycznej i różnorodnej strukturze materiału nadają każdemu wnętrzu nowoczesnego stylu, tworząc przyjemne warunki do wypoczynku i pracy.

Żaluzje pionowe to również prostota użycia. Dzięki łatwej obsłudze można dowolnie regulować stopień nasłonecznienia, powodując zaciemnienie pomieszczenia i rozproszenie światła.

Żaluzje pionowe

Żaluzje pionowe

Żaluzje pionowe tekstylne

  • szerokie spektrum możliwości regulacyjnych

  • przesuwanie lameli żaluzji wzdłuż płaszczyzny szyny prowadzącej

  • płynna regulacja kąta położenia lameli

  • kąt obrotu lameli wynoszący 360°

 

Typ 1

Sterowanie żaluzji – Typ 1 Zasłanianie lameli żaluzji odbywa się od strony mechanizmu sterującego, aż do uzyskania pełnego rozsunięcia.

Sterowanie żaluzji - Typ 2

Sterowanie żaluzji – Typ 2
Zasłanianie lameli żaluzji odbywa się w kierunku mechanizmu sterującego, aż do uzyskania pełnego rozsunięcia.

Sterowanie typ 3

Sterowanie żaluzji – Typ 3
Zasłanianie lameli żaluzji odbywa się od zewnętrznych krawędzi prowadnicy do środka. Ten typ montażu pozwala na zastosowanie mechanizmu sterującego z prawej lub lewej strony żaluzji.

Sterowanie typ 3

Sterowanie żaluzji – Typ 4
Zasłanianie lameli żaluzji odbywa się od środka prowadnicy do jej zewnętrznych krawędzi. Ten typ montażu pozwala na zastosowanie mechanizmu sterującego z prawej lub lewej strony żaluzji.

Sterowanie typ 5

Sterowanie żaluzji – Typ 5
Mechanizm sterowania żaluzji dla rozwiązań przeznaczonych na ściany pochyłe (tzw. skosy).