ROKA-TOP® 2

Nowe rozwiązania izolacyjne

Skrzynka nadprożowa ze Styroporu ROKA-TOP® jest jednym z najlepiej sprzedawanych produktów firmy  Beck+Heun. Pasuje do niemal wszystkich typów okien i może być stosowana zarówno w nowo powstających, jak i w remontowanych budynkach. Teraz dostępna jest już? druga generacja tego klasycznego rozwiązania, w której udoskonalono liczne detale.

Wersja standardowa ROKA-TOP® 2 wyposażona jest w pokrywę. Ulepszono ją przede wszystkim w obrębie nadproża. Lepsza izolacja i bardziej atrakcyjny wygląd zapewnia przymocowany do elementu bocznego modułu z PCV, połączony z bloczkiem z pianki izolacyjnej. Po zamknięciu skrzynki doskonale przylega on do pokrywy, uszczelniając spoinę montażową. Dopuszczalne tolerancje wymiarów pozwala zniwelować stopień między elementem bocznym a pokrywą. W ten sposób powstaje harmonijne łączenie w obrębie ościeża.

ROKA-TOP® 2 RG

Nowa odsłona klasycznej skrzynki nadprogowej

Skrzynka nadprożowa ze Styroporu ROKA-TOP® jest jednym z najlepiej sprzedawanych produktów firmy Beck+Heun. Pasuje do niemal wszystkich typów okien i może być stosowana zarówno w nowo powstających, jak i w remontowanych budynkach. Dostępna jest już druga generacja tej klasycznej skrzynki nadprogowej z licznymi udoskonalonymi detalami.

ROKA-TOP® 2 RG to zamknięta od strony pomieszczenia wersja z kolekcji zoptymalizowanych skrzynek nadprożowych. Ponieważ otwór rewizyjny znajduje się od zewnątrz, skrzynkę można pokryć tynkiem od strony pomieszczenia i w ten sposób całkowicie zintegrować z budynkiem. Poza tym wersja RG cechuje się pełną szczelnością powietrzni, ponieważ brak w niej spoin łączących z wnętrzem budynku. Kolejnym wyróżniającym elementem oferty jest system prowadnic ALUMINIUM RG-TG. System posiada izolacje cieplną i zapewnia połączenie prowadnic z oknem szczelne nawet w czasie intensywnego deszczu.

Ponadto standardowa wersja obejmuje wiele nowych rozwiązań, dzięki którym ROKA-TOP® 2 RG stanowi komfortowy system osłonowy.  Przykładem tego jest stabilny profil  końcowy skrzynki, profil usztywniający z PCV w klinie izolacyjnym czy zmienne otwory rewizyjne