Somfy – automatyka do rolet

Rolety mają wiele zalet: zwiększają bezpieczeństwo, zacieniają pomieszczenie, dają poczucie kameralności. Okna wyposażone w rolety lepiej spełniają swoje funkcje izolacyjne pod kątem akustyki i utrzymywania ciepła. Warto wyposażyć rolety w napędy elektryczne.

Somfy posiada napędy do wszystkich rodzajów rolet. Idealnie dopasowują się one do fasady pod kątem technologii, materiału wykonania i koloru. W taki napęd może zostać wyposażona każda roleta.

Zacznij tworzenie swojego smart home wraz z nowoczesnymi napędami SOMFY do rolet i żaluzji.

Tahoma Premium

Zapoznaj się z zaletami automatycznych rozwiązań i nadaj życiu nową jakość!

Tahoma Premium to połączenie wszystkich czujników i urządzeń w jeden system. Dzięki tej technologii twój dom staje się bezpiecznym i komfortowym miejscem dla całej rodziny. Tahoma wyręczy cię w codziennych, powtarzających się czynnościach. Możesz sterować bramami, alarmami, roletami, żaluzjami, oświetleniem i wieloma innymi urządzeniami w domu. Wszystkie urządzenie i czujniki połączone są w jeden system. Wszystkim można sterować za pomocą smartfona, tabletu czy smartwatcha.

Zarządzaj inteligentni osłonami
 • Skontroluj stan osłon zewnętrznych i dostosuj ustawienia do swoich potrzeb.
 • Zaplanuj godziny otwierania i zamykania rolet biorąc pod uwagę ustawienia alarmu, a nawet warunki pogodowe.
 • Jedno naciśnięcie na ekran urządzenia uruchamia zamykanie rolet i uzbrajanie alarmu.
Zarządzaj inteligentnie bramami
 • Dzięki funkcji GEOLOKALIZACJI brama i drzwi garażowe otworzą się automatycznie tuż przed Twoim powrotem, a chwilę po automatycznie się zamkną. W domu włączy się światło.
 • Masz pewność, że twój dom jest bezpieczny, nawet kiedy jesteś daleko od niego. Odległość nie jest przeszkodą, za pomocą jednego kliknięcia możesz kontrolować alarm, bramy wjazdowe i garażowe.
Zarządzaj inteligentnie tarasem
 • Stwórz idealną dla siebie atmosferę za pomocą odpowiedniego oświetlania, ustawienia rolety tarasu czy pergoli, z ulubioną muzyką w tle.
 • Zapamiętaj konfigurację, którą lubisz – zrób zdjęcie, a następnie jednym kliknięciem ustaw wszystko wedle upodobań.
 • Wszystkie ustawienia możesz sprawdzić w każdej chwili jednym kliknięciem. Już nie musisz się martwić w przypadku niespodziewanej zmiany pogody lub gdy nie pamiętasz czy np. światło jest wyłączone.
Chroń swój dom
 • W każdej chwili możesz się upewnić, że twój dom jest bezpieczny.
 • W nocy nie musisz się o nic martwić, informacje o statusie wszystkich urządzeń zobaczysz na jednym ekranie.
 • Rolety i oświetlenie mogą się włączyć/wyłączyć o zaplanowanych godzinach – tym samym symulowana jest twoja obecność w domu.
 • Kamery umożliwiają obserwację domu i podwórza, a w przypadku pojawienia się nieproszonego gościa natychmiast otrzymasz powiadomienie na telefon.

Tahoma Premium jest kompatybilna z urządzeniami Somfy oraz produktami innych wiodących producentów.

Connexoon Window

Aplikacja Connexoon window pozwala sterować na odległość roletami i żaluzjami. Centrala Connexoon umożliwia połączenie się o dowolnej porze z każdego miejsca na ziemi.