Moskitiery to doskonałe zabezpieczenie przeciw owadom, które nadaje się do montażu we wszystkich systemach stolarki okiennej, tak z PCV, jak i drewnianej. Stanowi przy tym doskonałą ochronę przed owadami, insektami oraz pyłkami. Dzięki zastosowaniu moskitier we Wrocławiu lub Legnicy możliwe jest swobodne rozkoszowanie się urokami ciepłych wieczorów.  Ich konstrukcja składa się z aluminiowej ramy na którą naciągnięta jest siatka z niepalnego włókna szklanego. Stosujemy również prosty i pewny sposób mocowania ramki na całym jej obwodzie za pomocą uchwytów obrotowych, który nie narusza struktury ramy okiennej.

Wszystkie elementy, z których składa się ramka są odporne na działanie warunków atmosferycznych co gwarantuje moskitierze trwałość na wiele lat jej użytkowania. Stosując w naszych produktach nowoczesne technologie produkcyjne, dajemy naszym klientom pewność, że oferowane przez nas rozwiązania okażą się trafną inwestycją. Do tego nasze moskitiery dostępne są w szerokiej gamie kolorów, co pozwala na dopasowanie ich do niemal każdej futryny.

Wyróżniamy moskitiery:

  • przesuwne – najczęściej stosowane na przeszklonych balkonach czy tarasach
  • rolowane – uniwersalne i estetyczne rozwiązanie
  • ramowe – klasyczny sposób montażu
  • otwierane – znajdują zastosowanie w przypadku wszelkiego rodzaju przeszklonych drzwi

Nasze moskitiery oferujemy głównie w Legnicy oraz Wrocławiu, ale jesteśmy również otwarci na współpracę  na całym terenie Dolnego Śląska. Zaufało nam już kilka tysięcy klientów, co stanowi niezbity dowód na rzetelną jakość naszych produktów. Stosując nasze moskitiery zyskują Państwo pewność, że przez długie lata owady wpadające przez okna nie będą stanowiły dla Was problemu.

Warto również, zauważyć, że moskitiery to w pełni ekologiczny i humanitarny sposób ochrony przed insektami, który nie powoduje ich śmierci. Jest to również rozwiązanie polecane dla alergików, ponieważ siateczka wyłapuje część pyłków unoszących się w powietrzu. W miastach takich jak Wrocław czy Legnica moskitiera pozwoli również ograniczyć ilość zanieczyszczeń atmosferycznych, które dostają się do wnętrza budynku.

Jesteśmy w stanie przygotować moskitiery zarówno na wszystkie popularne wymiary okien, jak również na niestandardowe wielkości.